На вулиці героя Аксеніна розвалюється будинок героя АТО

Молода родина бійця АТО з трьома дітьми проживає у аварійному будинку, який є історичною пам’яткою міста, на вул. Аксеніна. Жителі 5-ти квартир звертались до влади за допомогою, але там тільки розводять руками.

Будинок на вул. Аксеніна, 4 вже не одноразово навідувала комісія і кожного разу підтверджували той факт, що будинок у аварійному стані.

Прогнили всі дерев’яні конструкції даху, черепиця самовільно падає , на стінах і стелі утворились діри та тріщини, - скаржиться родина бійця на сайті Відкрите місто.

Вирішили самостійно зробити ремонт, але зрозуміли, що це їм просто не під силу. Сім’я із трьома дітками тулиться в одній кімнаті упродовж року.

http://www.0372.ua/news/953187

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top