14 буковинських рятувальників повернулися додому після ротації

14 рятувальників Управління ДСНС України у Чернівецькій області повернулися додому після чергової ротації у зоні проведення антитерористичної операції в місті Краматорськ Донецької області.

Про це повідомляє прес-служба УДСНС в області.

З честю та гідністю рятувальники на чолі з заступником начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС підполковником служби цивільного захисту Сергієм Шмиголем за допомогою важкої інженерної техніки виконували роботи по облаштуванні оборонних рубежів, проводили обстеження звільнених територій від вибухонебезпечних предметів, а у разі виявлення таких знахідок, знешкоджували їх. Окрім того працівники Управління ДСНС відновлювали системи життєзабезпечення краю та проводили покладені на них інші завдання за призначенням.

До Чернівців із зони АТО повернулися 14 рятувальників

 

Не допустивши втрат серед особового складу та техніки, всі рятувальники прибули в Чернівці живими та здоровими. Їх урочисто зустрічали керівництво Управління ДСНС, родичі, друзі та колеги по службі на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС.

Так, т.в.о. начальника Управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Микола Яловий щиро привітав рятувальників із поверненням додому та відзначив, що робота в зоні АТО є надзвичайно важливою для всієї України. “Ви дійсно показали, що є вірними синами України проявивши мужність та відвагу при виконанні завдань за призначенням в зоні проведення антитерористичної операції, що підкреслює вашу вірність присязі перед українським народом” – звернувся до рятувальників Микола Яловий. Також керівник Управління ДСНС привітав та нагородив всіх рятувальників Грамотами Управління. “Надзвичайно приємно побачити такі близькі обличчя на рідній землі.

До Чернівців із зони АТО повернулися 14 рятувальників

 

– Дякуємо за всі теплі слова та підтримку, яку ми відчували і на сході України, – сказав начальник Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Сергій Кушнір, який також знаходився на Сході України.

Усім рятувальникам після повернення додому надана 10-денна відпустка, під час якої вони зможуть відпочити та набратися сил для подальшої служби.

http://times.cv.ua/2015/09/11/14-bukovynskyh-ryatuvalnykiv-povernulysya-dodomu-pislya-rotatsiji/

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top