Мер агітує прямо в робочому кабінеті

Перед першим туром виборів мер Каспрук відмовився йти у відпустку мотивувавши це тим, що у відпустці секретар міськради, екс-регіонал Кушнірик. Під час виборчої компанії Каспрук активно використовував своє службове становище для піару за рахунок чернівчан.
Не змінилась ситуація і перед другим туром. Каспрук не пішов у відпустку і продовжує вирішувати питання виборів прямо у робочому кабінеті. Сьогодні о 15 годині він приймав п’ять депутатів, що пройшли в міськраду від «Свободи», яких до мера за руку привів Крохмаль.
Замість того, щоб вирішувати проблеми міста, він 40 хвилин випрошує підтримки у «Свободи» на виборах мера у 2 турі. Звичайно ж, що кишенькова «Опора» відмовчується і вкотре не бачить порушень з боку Каспрука.
Чи стане «Свобода» у Каспрука кишеньковою, як вже став «Народний контроль», яких мер тримає на короткому ланцюгу?

http://times.cv.ua/2015/11/09/mer-ahituje-pryamo-v-robochomu-kabineti/

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top