У Чернівцях диктант національної єдності вперше писали у міській Ратуші

Всеукраїнський диктант національної єдності у Чернівцях сьогодні писали також управлінці вищої ланки. Та якщо в облдержадміністрації ні губернатор, ні його заступники не наважилися перевірити власний рівень знань з української мови, то у міській раді, де вперше диктант національної єдності писали у сесійній залі Ратуші, були практично всі посадовці на чолі з міським головою Олексієм Каспруком. Напередодні він закликав чернівчан приєднатися до написання диктанту. "Це символічна акція єднання громадян України, які є справжніми патріотами. То ж усі, у кого в серці Україна, українське слово, приєднуйтеся!", - звернувся він до містян.

Продовжилося свято з нагоди Дня української писемності та мови біля пам’ятника Літописцям Русі-України, Подвижникам українського письменства.

http://www.day.kiev.ua/uk/news/091115-u-chernivcyah-dyktant-nacionalnoyi-yednosti-vpershe-pysaly-u-miskiy-ratushi

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top