Буковинські пожежі у вихідні: один загиблий, троє врятованих

Ці вихідні на Буковині ознаменувалися серією пожеж у будинках, де перебували люди. Серед пригод, де людські життя вдалося врятувати, є і трагічний випадок. Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України в Чернівецькій області.

7 листопада на вулиці Каспрука у Чернівцях загорілася квартира в одноповерховому житловому будинку. Пожежників викликали сусіди. Вони побачили пожежу тільки тоді, коли з вікон будинку вже валив дим. Коли рятувальники увійшли в квартиру, її власника, 76-річного чоловіка, врятувати вже не представлялося можливим.

Вчора, 8 листопада, виникла пожежа в квартирі на четвертому поверсі п'ятиповерхового будинку по вулиці Заньковецькій. Пожежників знову-таки викликали сусіди.

У ході пожежної розвідки рятувальники виявили і вчасно винесли з квартири 80-річну жінку. З отруєнням чадним газом вона була передана в руки медиків.

У пожежі знищені меблі, домашні речі.

Сьогодні о 4.30 ранку виникла пожежа в житловому будинку по вулиці Б. Хмельницького у Сторожинці. 43-річний чоловік, який у цей момент знаходився в будинку з однорічним хлопчиком, намагався загасити вогонь самостійно, проте у нього це не вийшло. Тоді він викликав пожежників, а сам звернувся в лікарню через отруєння чадним газом.

2_

http://www.0372.ua/news/1023082

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top