На Глибоччині обікрали два магазини

За словами потерпілих, зловмисник наніс збитків розміром близько 30 тисяч гривень

Даний інцидент стався в селах Черепківці та Кам’янка. До правоохоронців звернулися власниці тамтешніх магазинів, і повідомили, що з їх крамниці невідомий викрав гроші та продукти харчування на загальну суму близько 30 тисяч гривень.

Як було оперативно виявлено працівниками міліції, зловмисником виявився 40-річний житель міста Сторожинець. Він у скоєному зізнався. За його словами, до крамниці він пробирався виламуючи двері та віджимаючи металопластикові вікна. Наразі слідство триває, а крадені гроші міліціонери у чоловіка вилучили.

http://www.chas.cv.ua/28820-na-glibochchin-obkrali-dva-magazini.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top