Прес-анонс: 100-річчя проголошення Першої Республіки Вірменія

29 травня 2018 року в місті Києві Рада національних спільнот України спільно з Національним Конгресом вірмен України, Спілкою вірмен України, Київської вірменською громадою і Українською єпархією Вірменської Апостольської Церкви організовують загальнонаціональне вірменське свято, присвячене 100-річчю проголошення Першої Республіки Вірменія. А також на запрошення Національного Конгресу вірмен України братимуть участь представники засобів масової інформації з Республіки Вірменія.

Програма заходу:

(Адреса: м Київ, вул. Хрещатик, буд. 2, «Український дім»)

  • 15:00 – 17:00 - Міжнародна конференція (Конференц-зал «Арт галерея»)
  • 18:00 – 20:00 - Урочистий концерт (Концертний зал).

Вхід за запрошеннями.

Травневі перемоги 1918 року відкрили нову і славну сторінку в багатовіковій історії вірменського народу. Вірменський народ проявив небувалу стійкість і відвагу в боях під Сардарапатом, Баш-Апараном і Каракілісом, досяг успіху і зміг протистояти ворогові, який ступив на їх землі. Тим самим, врятував від знищення останню частку історичної батьківщини і її майбутнє. Нова незалежна Вірменія народилася під зливою залпів Першої світової війни. Щорічно ми повторюємо одну просту істину: не будь 28 травня 1918 року, не було б Радянської Вірменії і не було б незалежної Республіки Вірменія. Дуже символічно, що через 100 років з дня проголошення Першої Республіки Вірменія, перемогу для сьогоднішньої Республіки Вірменія, з демократично-європейськими цінностями, здобув Нікол Пашинян Оксамитовою революцією, яка пройшла в квітні та травні цього року.

У травні 2018 року минає 100 років від дня проголошення Першої Республіки Вірменія. Святкові заходи нагадують нам про героїчний дух вірменського народу, що встав на захист Батьківщини. Проголошення незалежної держави закликає до єдності - і тоді, і сьогодні. Через століття, вірменський народ з гордістю зберігає пам’ять про відданість і патріотизм своїх синів, а нинішнє покоління, поза сумнівом, є гідним послідовником цієї спадщини, що зміцнює державу своїм інтелектом і сміливістю. Ось чому 100-річчя відновлення державності є цінним святом для кожного вірменина.

У конференції візьмуть участь представники Міністерств, Депутати Верховної Ради України, професора, провідні науковці, видатні письменники, філософи та журналісти.

З питань отримання запрошень звертайтесь до Секретаріату за тел.: + 38 (044) 227-98-65; + 38 (067) 878-73-51; + 38 (093) 045-20-36; + 38 (050) 784-03-38 та за ел. поштами: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Акредитація учасників та представників ЗМІ проходить за телефоном: +38(050)4389000. Відповідальна особа – Дар’я Дем’янчук.

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top