Хто повинен контролювати НАБУ або як подолати корупцію в Україні

30 травня стартує конкурс із обрання нового складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України. Перелік кандидатів уже розміщено на сайті. Серед них – представники  Громадської організації «Національне благо України» Олександр Коваленко, Максим Гарус та Володимир Коваленко.

«За роки діяльності в ГО «Національне благо України» ми досягли значних результатів щодо боротьби з корупцією в нашій країні. Проведені незалежні розслідування, попереджено розкрадання, забезпечено участь громадськості у діяльності державних органів, установ, організаціях, прозорості та відкритості інформації, попереджено скоєння посадовими особами низки злочинів», – зазначив журналіст та громадський діяч О. Коваленко.

За його словами, у складі Ради громадського контролю при НАБУ працюватиме над тим, аби корупціонери відповідали за скоєні злочини.

«У складі Ради громадського контролю при НАБУ ми продовжимо свою антикорупційну діяльність, а також забезпечимо невідворотність відповідальності осіб, які скоїли корупційні злочини. За час взаємодії з НАБУ, нами виявлені основні процесуальні прогалини у чинному законодавстві України та труднощі, які заважають детективам вчасно та ефективно проводити досудове розслідування»,  – наголосив М. Гарус.

Як він зазначив, планує і надалі сприяти розробці пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства України в галузі запобігання та протидії корупції та висвітлювати його діяльність в рамках громадського контролю.

«Убачаю у Національному антикорупційному бюро України той інструмент держави, який дозволить подолати корупцію не лише в державних установах та організаціях, а і в суспільстві в цілому. Представництво ГО «Національне Благо України» в Раді громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України дозволить прискорити та забезпечити якість досудового розслідування та справедливий розгляд в судах», – сказав В. Коваленко.

Він додав: «Нам необхідна Ваша підтримка в інтернет-голосуванні за трьох кандидатів – Олександра Коваленка, Максима Гаруса та Володимира Коваленка. Просимо залучити до голосування усіх небайдужих і тих, хто хоче, аби в Україні боролися із корупцією і прагне викорінити її взагалі».

Рейтингове інтернет-голосування відбудеться 30 травня 2018 року з 9:00 до 21:00 на сайті Національного антикорупційного бюро України. Для інтернет-голосування потрібно підтвердити адресу своєї електронної пошти і номер мобільного телефона. На перевірку відводиться 15 хвилин. Якщо ви не встигли, то можна повторити спробу за 5 хвилин.

Источник материала: Vse.media

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top