Нардепка від "Слуги народу" засвітила в парламенті сумку за 170 тис. грн (фото)

Жінка видна і багата. Може собі дозволити прийти до Верховної Ради з культовою сумкою Chanel Jambo в найбільшому розмірі.

Об этом сообщает news-bablo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Народний депутат від "Слуги народу" Олена Шуляк носить сумку за понад 177 тис.₴ Фото опублікувала у Facebook журналіст Анна Стешенко, передають Патріоти України.

"Знайомтеся. Народний депутат "Слуги народу" Олена Шуляк, номер 13 у партійному списку на виборах і сьогодні заступник голови провладної фракції.

Жінка видна і багата. Може собі дозволити прийти до Верховної Ради з культовою сумкою Chanel Jambo в найбільшому розмірі.Цю вінтажну модель можна придбати у мережі за $7.240. Правда, як показує продавець, з "деякими дефектами і з вітрини магазину". Таку ж модель pre-owned на відомих світових сайтах ми знайшли за ціною у діапазоні: 3.093 євро — $4.339", — повідомила журналіст.У 2007 році Шуляк стала гендиректором компанії "Midland Development Ukraine". В цьому ж році був відкритий український офіс. Пять років до цього компанія працювала у Росії. Зараз компанія є окремою структурною одиницею і займається реалізацією проектів комерційної нерухомості в Києві.У 2014-2015 рр. очолювала спостережну раду Української будівельної спільноти. А в жовтні 2017-го стала співзасновником ТОВ "Кріейтор", що займається в столиці нерухомістю.

У декларацію "слуга народу" внесла чотири квартири і три люксових автомобіля. Також задекларувала $43126 у банку, 3 млн 870 грн і $ 420 тис. готівки.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/nardepka-vid-sluhy-narodu-zasvityla-v-parlamenti-sumku-za-170-tys-hrn-foto-299504.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top