Довідку про реєстрацію місця проживання львів’яни зможуть отримувати в нотаріуса

Львівська міська рада відкриє для нотаріусів реєстр територіальної громади міста. Це спростить львів’янам процес отримання довідки про реєстрацію місця проживання. Відповідне рішення виконавчий комітет прийняв сьогодні, 22 травня, передає кореспондент Львівського порталу.

Об этом сообщает РуссианГейт  • 470х200і22042020а

Відтепер нотаріуси матимуть доступ до реєстру територіальної громади Львова. Це дозволить їм самостійно отримувати інформацію про реєстрацію місця проживання особи, яка до нього звернулась за допомогою. Відповідно, самим львів’янам не доведеться йти у ЦНАП, щоб замовити таку довідку.

«До наших ЦНАПів звертається багато людей за довідками про реєстрацію місця проживання. До прикладу, коли вирішується питання оформлення спадщини, чи продажу-купівлі житла, то ці питання вирішують з нотаріусом. Відповідно, є багато таких запитів. Тому розуміючи, що в нас є електронна база даних і нотаріуси можуть отримати необхідну їм інформацію самостійно, ми вирішили надати їм доступ до реєстру територіальної громади на підставі відповідного договору, щоб відразу на місці можна було сформувати відповідну довідку», – пояснила директора департаменту адміністративних послуг Львівської міськради Валентина Бартошик.

Зазначимо, що ЦНАПи Львова щороку видають близько 100 000 довідок про реєстрацію місця проживання.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/05/22/dovidku-pro-reiestratsiiu-mistsia-prozhyvannia-lviv-iany-zmozhut-otrymuvaty-v-notariusa”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top