Абромавичус переміг в номінації "геній тупого піару"

Picture

Заява міністра економіки Абромавичуса про те, що він нарешті скасує трудові книжки — це класичний приклад чиновничої дурості

Picture

При чому це найвищий рівень дурості, бо він продиктований високими мотивами.

Сьогодні всі говорять про одну єдину проблему: що буде після того, як скасують трудові книжки. Як будуть загублені роки трудового стажу, як недорахуються пенсій, як загубиться вислуга і подяки. І ще всі говорять одну єдину фразу — ну невже більше немає ніяких проблем, що треба скасовувати трудові книжки?

Ідея міністра економіки, звичайно, правильна і потрібна. Але навіщо затівати всю цю історію зараз, без будь-якого роз’яснення і бодай мінімальної піарпідготовки? Я свідомий того, що це питання риторичне, бо точно так же можна запитати, а навіщо Яценюк розміщує ролик про Україну на CNN? Навіщо всім губернаторам щотижня їздити на Кабмін? Навіщо Гонтарева розповідає про те, що економіка піднімається з колін?

На всі ці запитання є одна відповідь:

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 37 канал Черновцы - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: centerpr2017@yandex.ru и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top